Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Super pyszne!

Anna

Pysznie jak zwykle

Monika

pyszna pizza, składniki wysokiej jakości, sprawna dostawa

Aneta

Doskonale

Zamówiłam pizzę tygodnia, natomiast pizza którą otrzymałam nie zgadzała się z filmem na stronie Facebooka, pizza miała być z pepperoni i papryczką jalapeno a dodatkowo została polana pesto o czym nie było wspomniane w filmie. Pizza była niedobra, ciasto mokre. Jedyny plus to szybka dostawa i bardzo uprzejmy Pan który mi ją dostarczył.

Julia

Wszystko ok,pizza pyszna,dostawa na czas.

Hanna

przepyszna pizza!

Magdalena

Pizza świeża, smaczna. Dostawa szybko, kulturalnie i miło. Polecam.

Joanna

Minimalne opóźnienie w dostawią zrekompensowane Colą👍

Katarzyna

Wszystko wspaniale. Działajcie dalej! :)

Grzegorz

ok

Piotr

Pizza bardzo słaba jak za takie pieniądze.
Spód cienki, góra przypalona. Nie polecam

Luiza

Smaczna pizza i szybka dostawa

Małgorzata

Bardzo dobra pizza.

Małgorzata

ok

Piotr

Punktualnie i smacznie

MALGORZATA

Pysznie jak zawsze i sprawnie:)

Beata

Bardzo szybka dostawa

Katarzyna

Pizza IDEALNA, nic dodać, nic ująć! Nie ma lepszej w okolicy 😊 Dostawa na czas. Polecam!

Magdalena

Zawsze oceniam na 5. Niestety tym razem nie mogę :( Dla odmiany wzięłam krem pomidorowy, chłodnik, krewetki i lasagne ze szpinakiem. Krem pomidorowy smakował tak samo jak sos w lasagne, miałam wrażenie, że to wlany przecier pomidorowy z kartonika, poprostu niesmaczne, i jedno i drugie wylądowało w koszu :( Krewetki całkiem smaczne, pieczywko czosnkowe też. Chłodnik niestety też nie najlepszy... Zawiodłam się. Jestem Waszą stałą klientką od wielu lat i zawsze jedzenie mi smakowało, nie wiem czy coś się zmieniło? :/ Pizza oczywiście bezkonkurencyjna - ZAWSZE :)
Spróbuję jeszcze z makaronami, mam nadzieję, że będą smaczne :)
Zamówienie online na 4* ponieważ okazało się, że jednego dania już nie ma z powodu braku składników.

Magdalena

Kolejne bezproblemowe zamówienie dostarczone na czas. Szczerze polecam.

Aleksander

Spod od makaronu powinien być czymś dodatkowo pokryty bo poparzyłam palce ale tak to wszystko super ekstra pyszna pizza pyszny makaronik pozdrawiam

Marek

Polecam serdecznie 😉👍

Joanna

Często zamawiam, zawsze było ok, ale wczoraj zamiast 2 pizz dostałam 2 spalone podeszwy- dosłownie czarne od foli smakowały okropnie nikt tego nie zjadł. Dziwne, że wydali to coś do doręczenia- przecież po upieczeniu ktoś mysiał widzieć, że to jest dosłownie spalone!!!!!

Edyta

Super

Beata

Trzymajcie poziom, pozdrawiam.

Pizza przyszła rozmoczona bardzo :(

Ewelina

Pizza miała mało kurczaka, mało sera. Wcześniej było o wiele lepiej i smaczniejsze

YAUHENI

to kolejny raz i jedzenie pyszne.

Dla mnie wszystko w jednym słowie - NAJLEPSI 💥

Magdalena